BFS hakkında

Öncelikle biraz gruptan bahsedeyim isterseniz.

Grubumuz ilk çalışmalarına 2009 yılında başlamıştır. Genel olarak sevdiğimiz , izlemekten ve dinlemekten keyif aldığımız şeyleri herkesle paylaşmayı amaçlayan bir fan sub grubuyuz. Parasal bir amaç gütmeden çalışıyoruz (ama bir kaç sefer yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar oldu , yine grup için bu paralar kullanıldı.). Grubu anime olarak kısıtlamak istemiyorum , sevdiğim dizi ve klipleride paylaşmaya çalışıyoruz ( şuana kadar henüz dizi denk gelmedi ama bunla ilgili projelerimde var).

Ekip
– Bolaykim o.O

– FallenOne ( Occult Academy ile kısa süreli aramıza katıldı ama klip çalışmalarımızda çeviri kontrol’leri için zaman zaman yardımcı oluyor. Tekrar kendisine teşekkürleri buradan bir borç biliyorum xD )

Alımlarımız
Grubumuza alımları taleplere istinaden sağlıyoruz. Bizimle çalışmak ve çeşitli projelerde yer almak isteyen arkadaşlarım bu sayfada kendilerine ulaşabileceğimiz mail adresi gibi bilgilerini bırakabilirler. Şuan için karaoke veya encode için alım yapmayı düşünmüyorum ( ben fan sub’da görüntüden çok alt yazının önemli olduğunu düşünüyorum ama bu tabiki çalışmalar kalitesiz anlamına gelmesin , genelde bu işleri ben üstlendiğim için bu şekilde… ) yani arkadaşlar alımları Çevirmen olarak yapıyoruz.
Çevirmenimiz ilgili olduğu sürece zamanlama gibi işlemleri proje gözetmeksizin ben üstlenebilirim. Yani sizin istediğiniz bir projeyle , şunu çevirmek istiyorum şeklinde taleple bize ulaşabilirsiniz (grubumuzu zedelemeyecek çalışmalar olduğu sürece xD Hentai filan olmaz yani xD).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s